Gizlilik Sözleşmesi

Kullanım Koşulları
16 Nisan 2017
Girişimsel Radyoloji
17 Nisan 2017

Gizlilik Sözleşmesi

www.girisimselradyoloji.org internet sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini kullanmanız aşağıdaki şart ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

www.girisimselradyoloji.org internet sitesine girmeniz ve/veya işbu internet sitesini ve/veya işbu internet sitesindeki bilgileri kullanmanızdan kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Girişimsel Radyoloji.org  ve bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

Girişimsel Radyoloji.org  hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman işbu internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan tüm materyal ve dökümanlar Girişimsel Radyoloji.org  mülkiyetinde olup, bu materyal ve dökümanlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu materyaller ve dökümanlar izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. İşbu internet sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

İşbu internet sitesindeki materyaller ve dökümanlar hiç bir surette değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

İşbu internet sitesi Girişimsel Radyoloji.org ‘un yönetiminde bulunmayan başkaca internet sitelerine bağlantı içerebilmekte olup, Girişimsel Radyoloji.org  iş bu bağlantılı internet siteleri ve bu sitelerdeki içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu değildir.

İşbu internet sitesine ilişkin sistemde oluşabilecek sorunların tespit edilebilmesi ve giderilmesi, internet sitesinin ve sistemin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak siteye erişmek için kullanılarca kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

İşbu internet sitesinde yer alan üyelik ve iletişim formlarında vb. form ve/veya dökümanlarda kişisel ve irtibat bilgileriniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen bilgileriniz, işbu internet sitesinde yer alan hizmetlerden faydalanabilmeniz, bunlara ilişkin birkısım durumlarda sizinle irtibata geçebilmemiz ve üçüncü şahısların lojistik hizmetlerini Girişimsel Radyoloji.org  adına yerine getirmeleri amacıyla kullanılmaktadır.

Girişimsel Radyoloji.org  kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanıcıların özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda kişisel bilgileri kullanabilir.

Girişimsel Radyoloji.org  kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya Girişimsel Radyoloji.org ‘a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) Girişimsel Radyoloji.org  ve işbu internet sitesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

Girişimsel Radyoloji.org  işbu internet sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, işbu internet sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

Girişimsel Radyoloji.org  işbu Gizlilik Sözleşmesi’nin şart ve koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade eder.

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için iletişim bilgileri sayfamızı ziyaret ediniz.

E-Bülten Aboneliği

+1000 Abone arasına sizde katılın. Yeni yazılarımızdan haberdar olun.

Comments are closed.