Kullanım Koşulları

Uterin Arter Embolizasyonu (Ameliyatsız Miyom Tedavisi)
8 Şubat 2017
Gizlilik Sözleşmesi
16 Nisan 2017

Kullanım Koşulları

Sizin Anlaşmanız

Bu web sitesi Talya Web & Reklam Ajansı’na aittir. Talya Web & Reklam Ajansı bundan sonra Girişimsel Radyoloji.org olarak adlandırılacaktır. Girişimsel Radyoloji.org tarafından işletilip bilgi amaçlı kullanımlar için size sunulmuştur. Bu siteye erişerek ya da bu siteyi kullanarak bu Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiyorsanız bu siteyi kullanmamalısınız.

Sitenin Sizin Tarafınızdan Kullanımı

Aksi belirtilmediği takdirde bu site sizin kişisel ve ticari olmayan kullanımınız için tasarlanmıştır. Sitenin sağladığı bilgi, yazılım, ürün ya da hizmetlerin hiçbiri sizin tarafınızdan değiştirilemez, kopyalanamaz, aktarılamaz, teşhir edilemez, ifa edilemez, çoğaltılamaz, yayınlamaz, lisans verilemez, bunlardan başka işler türetilemez, devredilemez, ya da satılamaz. Sitede bulunan dökümanların bir kısmını, kendi ticari olmayan kullanımınız için, herhangi bir telif hakkı, ticari marka ya da patenti değiştirmemek ve silmemek koşuluyla görüntüleyebilir, elektronik olarak kopyalayabilir, indirebilir ve yazılı materyalleri yazdırabilirsiniz. Bu sitedeki dökümanların herhangi bir şekilde Girişimsel Radyoloji.org yazılı izni olmaksızın değiştirilmesi, çoğaltılması, dağıtılması, yayınlanması, teşhir edilmesi, aktarılması ve benzeri faaliyetlerde bulunulması yasaktır.

İndirdiğiniz yazılım, dosyalar, grafikler, veriler ve malzemeler, Girişimsel Radyoloji.org ya da Girişimsel Radyoloji.org’ dan lisans alanlara aittir. Bu materyalleri indirmeniz halinde, bunlar sizden Girişimsel Radyoloji.org tarafından lisans koruması altında geri alınabilir. Girişimsel Radyoloji.org yazılımın ve ilgili fikri mülkiyet haklarının bütün tasarruf haklarını elinde bulundurur. Materyalleri yeniden dağıtamayacağınız ya da satamayacağınız gibi tasarımıyla oynayamaz ya da başka bir forma sokamazsınız.

Sizin Sunduğunuz Materyaller

Bize sunduğunuz bütün materyallerden yasallık, güvenirlik, uygunluk, orjinallik ve telif hakkı açısından sorumlu olduğunuzu kanuni olarak kabul ediyorsunuz. Siteye, hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, tehditkar, özel ve kamu haklarına saldırıda bulunan, baştan çıkartıcı, yasal olmayan, sakıncalı, ya da suç oluşturacak, suça teşvik edecek, herhangi bir tarafın haklarını çiğneyecek, mükellefiyete yol açacak ya da kanuna karşı gelecek herhangi bir materyal yükleyemez, dağıtamaz ya da yayınlayamazsınız. Siteye ticari bir içerik yükleyemezsiniz. Bu kurallara uygun davranmayan her kullanıcı yasalar karşısında kendi sorumludur. Kullanıcıların paylaşımlarından doğacak her türlü maddi/manevi zarar, yasa dışı eylemden site yöneticileri sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikamıza uygun olarak, şahsen tespit edilebilir bilgiler hariç, Girişimsel Radyoloji.org’a bu site üzerinden göndermiş olduğunuz tüm fikirler, öneriler, yorumlar, grafikler ya da diğer bilgiler, bu anlaşma sonradan feshedilse de Girişimsel Radyoloji.org’ın mülkiyetinde kalacaktır. Girişimsel Radyoloji.org ve yetkilileri bize gönderdiğiniz bütün bilgileri tüm ticari ve ticari olmayan amaçları için, her ne nedenle olursa olsun herhangi bir ödeme yükümlülüğü olmadan kopyalama, ifşa etme, dağıtımını yapma, bünyesine katma ve kullanma özgürlüğüne sahiptir.

Feragatname

Girişimsel Radyoloji.org BU SİTENİN İÇERİĞİNİN DOĞRULUĞU YA DA EKSİKSİZLİĞİ KONUSUNDA HERHANGİ BİR TEMİNAT VEYA GARANTİ VERMEZ. METİN, GRAFİK VE BAĞLANTILARI İÇEREN BU SİTE VE SİTENİN İÇİNDEKİLER , BİLGİLER, HİZMETLER VE ÜRÜNLER, “OLDUĞU GİBİDİR” VE SARİH YA DA ZIMNİ HERHANGİ BİR TEMİNAT KAPSAMINA ALINMAMIŞTIR. Girişimsel Radyoloji.org YA DA BAĞLI WEB SİTELERİNDEN BİRİ BU SİTEDE YER ALAN HERHANGİ BİR MATERYALİN DOĞRULUĞUNU VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUĞUNU GARANTİ ETMEDİĞİ GİBİ SİTEYE ERİŞİMİNİZ, KULLANMANIZ YA DA BU SİTEDEN HERHANGİ BİR MATERYAL İNDİRMENİZ NEDENİYLE BİLGİSAYAR DONANIMINIZDA VEYA DİĞER VARLIKLARINIZDA OLUŞABİLECEK HERHANGİ BİR HASAR VEYA BULAŞABİLECEK BİR VİRÜS İLE İLGİLİ OLARAK DA SORUMLU TUTULAMAZ. AYRICA KİŞİNİN KENDİ BEDEN VE RUH SAĞLIĞINDA OLUŞABİLECEK HASTALIK, ZARAR VEYA KİŞİNİN ÖLÜMDEN DE SORUMLU TUTULAMAZ. Girişimsel Radyoloji.org, BU SİTEDE BULUNAN İŞLEVLERİN KESİNTİSİZ YA DA HATASIZ OLACAĞINI, HATALARIN DÜZELTİLECEĞİNİ, BU SİTE YA DA BU SİTEYİ DESTEKLEYEN SUNUCUNUN VİRÜSLER YA DA DİĞER ZARARLI BİLEŞENLERDEN ARINMIŞ OLACAĞINI TEMİN VE GARANTİ ETMEZ. Girişimsel Radyoloji.org BU SİTEDEKİ MATERYALLERİN KULLANIMINDA EKSİKSİZLİK, DOĞRULUK, İHTİMAM, YETERLİLİK, KULLANIŞLILIK, ZAMANLILIK, GÜVENİRLİLİK VE BENZERİ AÇILARDAN TEMİNAT SAĞLAMAZ. YUKARIDA AÇIKLANANLARA EK OLARAK, SİZ (Girişimsel Radyoloji.org DEĞİL) BÜTÜN GEREKLİ BAKIM, TAMİR YA DA TAHSİS GİDERLERİNİ ÜSLENMEKLE YÜKÜMLÜSÜNÜZ.

SORUMLULUK

Girişimsel Radyoloji.org,AŞAĞIDA BELİRTİLEN, WEB SİTESİNİN SİZİN TARAFINIZDAN KULLANILMASIYLA OLUŞAN YA DA KULLANILMASINDAN KAYNAKLANAN HİÇBİR HASAR, ZARARA YA DA KAYIPTAN SORUMLU DEĞİLDİR.

BU HASAR, ZARAR YA DA KAYIPLAR AŞAĞIDAKİLERİ KAPSAR (AMA BUNLARLA SINIRLI DEĞİLDİR):

WEB SİTELERİNİN KULLANIMI (YA DA KULLANIMDAKİ YETERSİZLİK)
BİZİM WEB SİTEMİZDEN HİPER BAĞLANTI YOLUYLA BAŞKA SİTELERİN KULLANIMI (YA DA KULLANIMDAKİ YETERSİZLİK)
İFA ETMEME
HATA
ÇIKARMA
KESİLME
KUSUR
İŞLEMDE YA DA AKTARIMDA GECİKME
BİLGİSAYAR VİRÜSÜ
HAT KESİNTİSİ
BİR KAYIP YA DA ZARARDAN DOLAYI BİR KİŞİYE DOĞRUDAN TAZMİNAT VERİLMESİ GEREKEN HASARLAR
BİR KAYIP YA DA ZARARDAN KAYNAKLANMASI MUHTEMEL OLAN HASARLAR
DOĞRUDAN BİR KAYIP YA DA ZARARDAN KAYNAKLANAN ÇEŞİTLİ HASARLAR VE MASRAFLAR
HASTALIK
TEDAVİ MASRAFLARI
SAKAT KALMA
ÖLÜM
Girişimsel Radyoloji.org, MEVCUT HASARLARA KAYITSIZ KALMASI YA DA ÖNCEDEN BU ŞEKİLDE HASARLAR MEYDANA GELEBİLECEĞİ KONUSUNDA YETKİLİ TEMSİLCİSİNE BİLGİ VERİLMİŞ OLMASI HALİNDE DAHİ HİÇBİR ŞEKİLDE BURADA SAYILANLAR DAHİL, FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE HERHANGİ BİR HASARDAN VE ZARARDAN SORUMLU DEĞİLDİR. HİÇBİR SORUMLULUĞU YOKTUR.

BU SİTEDE BULUNAN TÜM BİLGİLER, HASTALIKLARIN TARİFİ VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ İLE İLGİLİ ÖNERİLERDİR. HASTALIĞINIZIN TEŞHİSİ VE TEDAVİSİ İÇİN MUTLAKA BİR UZMAN KONTROLÜ GEREKLİDİR.

Tazminat

Bu koşul ve şartların herhangi birinin sizin tarafınızdan ya da sizin Internet Hesabınızı kullanarak sitemize erişen başka biri tarafından ihlali halinde, İnternet Hesabınızla ilgili herhangi bir eylem (ihmalkarlık) sonucunda oluşan makul avukatlık ücreti ve mahkeme giderleri dahil olmak üzere, her türlü zarar, masraf, hasar ve giderlerin tazmini ve Girişimsel Radyoloji.org’un yöneticisi, çalışanlarının, ajanslarının, lisans alanlarının zararlarının tazmini, savunması ve korunması sizin sorumluluğunuz altındadır.

Diğer Sitelerle Bağlantılar

Bu Site başka dünya çapında websitelerine de ulaşmanızı sağlar.Bu sitelerden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Girişimsel Radyoloji.org bu siteleri kontrol etmez. Web sitenizin adres bölümündeki Web adresini (URL) hala Girişimsel Radyoloji.org sitesinde mi yoksa başka bir sitede mi olup olmadığınızı tespit etmek için kontrol edin. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu değiliz. Bu sitelere erişirken oluşabilecek riskleri almaktasınız.

Adli Yetki

Bu site Girişimsel Radyoloji.org tarafından kontrol edilir ve işletilir. Site ve site içeriği ile ilgili her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türk Maddi ve Usul Hukuku Kuralları uygulanır ve münhasıran Türk Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Web Sitesinde ve Kullanım Koşullarında Değişiklikler

Girişimsel Radyoloji.org bu Sitedeki mataryelleri sağlamakla, bunların her zaman sizin tarafınızdan kullanılabilir olmaya devam edeceğini temin etmez. Girişimsel Radyoloji.org bu Sitenin tamamını ya da herhangi bir kısmını size haber vermeden kapatmaya yetkilidir. Ayrıca Girişimsel Radyoloji.org bu sitenin koşullarını, şartlarını ve genelgelerini değiştirme hakkını da elinde tutar. Yapılan değişikliklerden sonra sizin Siteyi kullanımınızı değiştirilen Kullanım Koşullarına onay verdiğinizi addederek devam eder. Düzenli olarak bu Kullanım Koşullarını gözden geçirip, değiştirilip değiştirilmediklerini tahkik etmeyi kabul etmektesiniz.

Bu Anlaşmanın Feshi

Bu anlaşma, taraflardan biri tarafından feshedilinceye kadar geçerlidir. Bu Siteden sağladığınız bütün materyalleri, ilgili tüm belgeleri, bütün kopyaları ve kurulumları imha ederek bu anlaşmayı istediğiniz zaman feshedebilirsiniz. Girişimsel Radyoloji.org da bu anlaşmanın herhangi bir koşul ya da şartını ihlal ettiğinize karar verirse, anlaşmayı, size karşı herhangi bir yükümlülüğü olmaksızın önceden haber vermeden tazminatsız feshedebilir. Fesihle beraber bütün materyelleri imha etmek zorundasınız.

Muhtelif Konular

Bu anlaşmanın herhangi bir hükmü yasaya aykırı, geçersiz ve uygulanamaz ise geriye kalan hükümler oldukları gibi kalacaklardır. Bu, sizin her açıdan bu siteyi kullanımınızla ilgili olarak Girişimsel Radyoloji.org ile aranızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder.
Bu web sitesinin amacı, kamu yararına kişileri hastalıklar ve tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirmektedir. Web sitesini yukarıdaki maddeleri göz önüne alarak kullandığınızı peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

E-Bülten Aboneliği

+1000 Abone arasına sizde katılın. Yeni yazılarımızdan haberdar olun.

Comments are closed.